Państwa Pociechami opiekują się wykwalifikowane osoby:mgr Karolina Wacławik - Dyrektor żłobka - Wychowawca

„Dob­ry wycho­waw­ca, który nie wtłacza a wyz­wa­la, nie ciągnie a wzno­si, nie ug­niata a kształtu­je, nie dyk­tu­je a uczy, nie żąda a za­pytu­je – przeżyje wraz z dziećmi wiele nat­chnionych chwil”. Janusz Korczak
Drodzy Rodzice,
Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Pracuję jako terapeuta słuchu i mowy z dziećmi z wadami słuchu oraz sprzężeniami. Żłobek „Mali Odkrywcy” powstał z myślą, abyście spokojnie mogli wrócić do pracy, wiedząc, że Wasze Dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe, świetnie się bawi, ma pełny brzuszek oraz profesjonalną opiekę, dzięki której harmonijnie i spokojnie się rozwija.

Ewelina Wójcik - Wychowawca

Drodzy Rodzice,
Jestem absolwentką pedagogiki społeczno- opiekuńczej. Od roku spełniam się w roli mamy. Praca z dziećmi to dla mnie duże wyzwanie i przyjemność. Najważniejszym celem dla mnie jako pedagoga jest stymulowanie rozwoju Maluszków oraz pomoc im w pokonywaniu przeszkód napotkanych w życiu codziennym. Możliwość obserwowania postępów każdego Dziecka jest dla mnie największą nagrodą. Praca z Najmłodszymi wzbudziła we mnie dużą wrażliwości oraz nauczyła innego spojrzenia na świat.

Marzena Karnas - Wychowawca

Drodzy Rodzice,
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. W 2013 r. postanowiłam się przekwalifikować i ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” (zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3) oraz szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowe doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyłam w Niepublicznym Żłobku „Mali Odkrywcy” podczas praktyk. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, satysfakcji i zadowolenia, od nich uczę się czerpać radość z najprostszych rzeczy. Jestem osobą odpowiedzialną, wesołą, cierpliwą. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby Maluszkom zapewnić wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

Renata Ziębka - Wychowawca

Drodzy Rodzice,
Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam również studia podyplomowe z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Obecnie kontynuuję studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Pracowałam dotychczas jako nauczyciel – bibliotekarz, nauczyciel kształcenia zintegrowanego i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Chciałabym towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju, w myśl powiedzenia Konfucjusza: „Powiedz mi coś, a zapomnę, pokaż mi coś, a zapamiętam, pozwól mi uczestniczyć w czymś, a wtedy zrozumiem”. Dziecko jest dla mnie najdroższym skarbem…

Klaudyna Bieda - Psycholog

Drodzy Rodzice,
Z wykształcenia jestem psychologiem i pedagogiem specjalnym. Małym Odkrywcom pomagam w poznawaniu świata, stymulując ich wszechstronny rozwój. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, a odkrywanie jego indywidualności jest dla mnie niesamowitą przygodą. Najmniejszy sukces dziecka to ogromna radość i motywacja do wspierania kolejnych dziecięcych wyzwań.

Tomasz Surowaniec - Specjalista Gimnastyki Korekcyjnej

Drodzy Rodzice,
Prowadzenie zajęć z dziećmi jest dla mnie nie tylko pracą, ale także wielką pasją i radością. Zależy mi, żeby przedszkolaki czerpały dużo radości z aktywności ruchowej, a rodzice cieszyli się z prawidłowego rozwoju psychoruchowego i zdrowia swoich pociech.
Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego ze specjalnością z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Bezustannie podnoszę swoje kwalifikację, wzbogacam wiedzę ze szczególnym zainteresowaniem w dziedzinie wczesnej interwencji i rozwoju psychoruchowego małego dziecka oraz korekcji wad postawy.
Jestem osobą energiczną, otwartą i pełna zapału, a praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie i niekończące się źródło radości i satysfakcji.

Ilona Krzywda

Drodzy Rodzice,
Jestem absolwentką pielęgniarstwa państwowej wyższej szkoły zawodowej. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, zwłaszcza gdy mogę obserwować ich postępy w rozwoju. Dobro, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla mnie najważniejszą kwestią.
"troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka" Jan Paweł II

Monika Ziobro

Drodzy Rodzice,
"Dziecko to uwidoczniona miłość." Novalis
Jestem absolwentką pedagogiki społeczno-opiekuńczej. W Niepublicznym Żłobku "Mali Odkrywcy" wprowadzam dzieci w magiczny świat języka angielskiego. Codzienny i stały kontakt z żywym językiem, a także zabawy prowadzone w języku angielskim pozwolą dzieciom na szybsze zapamiętywanie nowego słownictwa oraz rozpoznawania zwrotów przydatnych w codziennym życiu. Mam nadzieję, że dzięki temu dzieci w przyszłości nie będą bały się posługiwać drugim językiem. Jednocześnie, staram się zapewniać dzieciom dużo ciepła i dawać im tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa, aby rano w drzwiach witały nas zawsze uśmiechnięte buzie naszych podopiecznych.

Aleksandra Buczek

Drodzy Rodzice,
Ukończyłam studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika opiekuńczo–wychowawcza z terapią pedagogiczną. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Chciałabym uczestniczyć w życiu Maluszków i pomagać im w odkrywaniu świata. Dbanie o prawidłowy rozwój dziecka jest dla mnie najważniejszą wartością.

Renata Wojnarska Czaja - Lektor języka angielskiego

Drodzy Rodzice,
Nazywam się Renata i jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wyższej Szkoły Lingwistycznej. Posiadam dyplom magistra pedagogiki wczesnoszkolnej i licencjat filologii angielskiej. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od 9 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że należę do tej grupy ludzi dla których praca to ich hobby.Niepubliczny Żłobek "Mali Odkrywcy"
ul. Żółkiewskiego 9, 38-400 Krosno
tel. 697-709-281
e-mail: maliodkrywcy2012@gmail.com